Služby

Naše firma vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru stavebnictví. Ať už se jedná o výstavby, rekonstrukce nebo revitalizace. Našim zákazníkům  zajišťujeme komplexní služby: kompletní projektovou a architektonickou přípravu díla, inženýrskou činnost a realizaci celé stavby „na klíč“ . Pokud potřebujete stavět, rekonstruovat, opravovat, či poradit v oblasti stavebnictví, neváhejte nás kontaktovat.


Stavby

Naše stavební firma Kyankastavba nabízí  bezproblémové provedení stavby ať už rodinného domku, rekonstrukce nebo výstavby průmyslové haly. Všechny tyto stavební práce jsou prováděny a dozorovány kvalifikovanými pracovníky a řemeslníky. Dbáme na použití kvalitních materiálů cenově dostupných pro všechny.

Rekonstrukce

Nabízíme stejně jako u staveb komplexní provedení prací. Navržení díla a spolupráce s investorem, vybourání (demontáže apod.) přes odvoz nepotřebného odpadu, dovoz materiálu pro práci po předání zrekonstruovaného objektu. Provádíme rekonstrukce bytových jader v panelových domech, koupelen, kuchyní, celých bytů a rodinných domů. Používáme nejmodernější postupy a materiály s nejvyšší kvalitou.

Revitalizace

Naší nejčastější a nejpreferovanější pracovní činností je zateplování budov a provádění fasád. Zateplujeme vše od základů po střechu. Podle Vámi zadaných údajů jsme schopni navrhnout a doporučit materiál k provedení a rozsah prací. Přesná cenová kalkulace je samozdřejmostí.